O nas

Witamy w HardStone – firmie zajmującej się produkcją wyrobów granitowych od  1995 roku. W naszej ofercie znajdziecie Państwo materiały z kamienia do aranżacji przestrzeni, budowy dróg, mostów, parkingów, koryt rzek. Oferujemy granit w postaci:

 • kostki granitowej,
 • palisad granitowych,
 • oporników granitowych,
 • puzzli granitowych,
 • rzymskiego bruku,
 • kamienia murowego.

Jak powstał HardStone? 

Kamień towarzyszy mi od dzieciństwa. Moi rodzice od ponad 15 lat prowadzą firmę kamieniarską. To umożliwiło mi poznanie branży, nauczenia się obróbki kamienia oraz naprawy maszyn. Rządny wiedzy i świata po zakończeniu edukacji postanowiłem zobaczyć coś więcej. Wyjechałem do Niemiec, gdzie nauczyłem się języka niemieckiego, którym teraz biegle władam. Lubię wyzwania i wyznaczanie sobie celów. Postanowiłem więc połączyć przekazaną przez rodziców wiedzę z branży kamieniarskiej oraz doświadczenie zdobyte w Niemczech. Tak powstał HardStone.

HardStone OFERTA

HardStone to producent wyrobów granitowych. Swoją ofertę kierujemy do klientów indywidualnych oraz firm, którzy wiedzą, jak wiele zalet skrywa w sobie każdy element wykonany z granitu. Bo granit, ze względu na swoją trwałość i odporność na uszkodzenia mechaniczne świetnie sprawdza się zarówno jako materiał do budowy dróg,  mostów, koryt rzek, parkingów, zatoczek, chodników, jak również, ze względu na swoją ziarnistą strukturę oraz ciekawą paletę naturalnych kolorów jako materiał do aranżacji przestrzeni wokół budynków czy placów.

W HardStone możesz liczyć nie tylko na zakup granitu. Pomożemy Ci zrealizować projekt  z wykorzystaniem wyrobów granitowych. Potrzebujesz ekipy? Powiedz nam o tym.

Cechuje nas:

 • atrakcyjna oferta cenowa,
 • szybka i terminowa realizacja zamówień,
 • stały kontakt z klientem – odpowiadamy na pytania do 24 godzin,
 • bogate doświadczenie w branży kamieniarskiej,
 • fachowa obsługa i doradztwo w języku polskim i niemieckim,
 • pomoc w realizacji ciekawych, nietypowych i niepowtarzalnych projektów,
 • pomoc w organizacji transportu i firmy brukarskiej.

HardStone REALIZACJE ZAMÓWIEŃ

Zakup wyrobów granitowych bazuje często na gotowym już projekcie aranżacyjnym. Każde zamówienie wymaga dlatego dobrej znajomości rynku  i potrzeb klienta. Oferujemy swoją pomoc w doborze odpowiednich materiałów i rozwiązań, by efekt końcowy nie tylko spełniał oczekiwania klientów, ale również był praktyczny i funkcjonalny. Realizujemy zamówienia indywidualne. Oferujemy kostkę granitową i inne elementy granitowe do wykonywania aranżacji ogrodów, podjazdów samochodowych, chodników, alejek, podwórek.

Współpracujemy również z firmami. Oferujemy wyroby granitowe wykorzystywane w budowie dróg, mostów, chodników, placów, rynków.

Swoją ofertę realizujemy zarówno na rynku krajowym jak i zagranicznym (Niemcy, Austria, Belgia, Holandia, Francja, Dania, Anglia). Pomagamy w organizacji transportu oraz firmy brukarskiej.

Chcesz stworzyć elegancką przestrzeń wokół swojego domu lub firmy?  Potrzebujesz kostki granitowej lub innych elementów potrzebnych do budowy chodników, placów, podjazdów samochodowych? Chcesz, by Twój ogród uwydatnił jego naturalne piękno? Skontaktuj się z nami.

Cięcie granitu - HardStone o nasGranit - kamień murowy - HardStone o nasSchody granit - HardStone o nasUkładanie kostki granitowej - HardStone o nasKostka granitowa czarna - HardStone o nas

Potrzebujesz ekipy, która ułoży Ci kamień?

W HardStone możesz liczyć nie tylko na zakup granitu.
Pomożemy Ci zrealizować Twój projekt. Potrzebujesz ekipy?